Angļu valoda

talr-woodcon

Par mums

SIA Freimans Timber Construction ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010 „Koka konstrukcijas. Prasības rūpnieciski ražotām kopnēm ar perforētu metāla plākšņu savienotājiem”. Sertifikācijas institūcija - Latvijas Zinātņu akadēmijas Sertifikācijas centrs, Akademijas laukums 1, Rīga, Latvija, Tel./ fakss: +371 67212807, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , mājaslapa: www.sertifikacijascentrs.lv

Mēs esam uz zināšanām un nepārtrauktu attīstību virzīts uzņēmums. Mūsu produkts - koka kopnes ar perforētu metāla plākšņu savienotājiem paredzēts pielietot būvniecībā un rekonstrukcijā, standarta un nestandarta koka konstrukcijās.

Projektēšanu veicam ar vienu no Pasaulē populārākajām Zviedru inženieru kompānijas CSCE izstrādātu programmatūru RoofCon (TrussCon), rezultātā klientam ir iespēja reāli apskatīt savu vēlamo konstrukciju 3D formātā, pirms tā vēl nav sākta ražot. Projektēšana ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām mūsu produkta radīšanā. Projektēšanas galvenie uzdevumi - realizēt klienta ieceri, optimizēot būvniecības izmaksas. Mūsu spēkos ir vissarežģītākie koka jumtu konstrukciju projekti:

  • vienkāršas dzīvojamo māju koka jumtu konstrukcijas;
  • sarežģītas daudzstāvu dzīvojamo māju koka konstrukcijas;
  • lielu industriālu objektu koka konstrukcijas;
  • dažādas nestandarta jumta konstrukcijas.

Mēs nepārtraukti pilnveidojamies, kā arī apmācam savus darbiniekus, lai sasniegtu augstāko līmeni projektēšanā un ražošanā, nodrošinot klientam visaugstāko iespējamo produkta kvalitāti un klienta apmierinātību.

Eiropas vadošie kopņu ražotāji augsti novērtējuši mūsu pieredzi un profesionalitātes līmeni. Visnozīmīgākais sasniegums pēc mūsu domām ir klientu apmierinātība un pozitīvas atsauksmes. Mēs esam pārliecināti par sava produkta kvalitāti un pievilcīgo cenu, tāpēc mēs labprāt piedāvājam jums sadarboties ar mums. Mēs esam gatavi pilnībā uzņemties visas rūpes, lai sekmīgi realizētu projektu - sākot ar projektēšanu, ražošanu, jumta konstrukciju transportēšanu uz objektu, kā arī kopņu uztsādīšanu.

Saistītie raksti: Biežāk uzdotie jautājumi; Ko mēs darām?

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu klientu lokā!

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3