Angļu valoda

talr-woodcon

Aicinām uz sadarbību!

Lietotāju novērtējums:  / 1
SliktākaisLabākais 

Aicinām uz sadarbību!SIA Woodcon -  jumtu koka kopņu konstrukciju ražotājs meklē sadarbības partnerus. Mūsu produkts - koka kopnes ar perforētu metāla plākšņu savienotājiem paredzēts pielietot būvniecībā un rekonstrukcijā, standarta un nestandarta jumtu konstrukcijās (dzīvojamās ēkas, tirdzniecības centri, loģistikas parki, kā arī angāra tipa konstrukcijas, kur konstrukcija veido arī sienu konstrukciju).

Salīdzinājumā ar citiem nesošā profila materiāliem koks ir ievērojami lētāks un projekta izmaiņu gadījumā to vieglāk pielāgot izmaiņām, kas prasa daudz mazākas izmaksas nekā citu nesošo materiālu gadījumos.

Lai pārliecinātos par koka kopņu konstruktīvā risinājuma priekšrocībām mēs piedāvājam lielisku iespēju uzprojektēt jumta kopņu konstrukciju Jūsu projektam. Atsūtiet mums projekta konstrukcijas rasējumus (konstrukcijas plānu, griezumus, fasādes, jumta plānu, stāva plānu) un mūsu pieredzējušie konstruktori veiks Jums nepieciešamā ēkas jumta risinājuma projektēšanu bez maksas. Mēs sagatavosim projektu un nosūtīsim Jums cenu piedāvājumu 2 dienu laikā.

Izvēloties koka kopnes jumta konstrukcijai, Jūs būtiski samazināsiet kopējās būvniecības izmaksas!

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Jaunākie raksti

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3