Angļu valoda

talr-woodcon

Attic un Duo kopņu cenu salīdzinājums

Lietotāju novērtējums:  / 1
SliktākaisLabākais 

Būvējot ēku ir jāzvēlas konkrētajai konstrukcijai piemērotākās kopnes, kas pārmērīgi nesadārdzinātu kopējā projekta izmaksas. Blakus attēlotajā grafikā mēs esam izveidojuši WoodCon piedāvāto Attic un Duo kopņu cenu salīdzinājumu.

Cenu aprēķini ir veikti kopnēm ar 10 un 20 metru laidumu ņemot vērā, ka paredzāmās slodzes uz saitēm ir 30 kg/m², iekārtā slodze - 50 kg/m² un solis starp kopnēm – 600 mm. Precīzu cenu EUR Jūs varat izrēķināt katras kopnes cenu kalkulatoros: Attic kopnes cenas, Duo kopnes cenas.

Kā redzams grafikā, tad lētākās Duo kopnes cena kofigurācijā pie 10 m laiduma, 20° jumta slīpuma, 30 kg/m² jumta slodzes un 100 kg/m² sniega slodzes ir 43,09 Ls. Cenas starp abām kopnēm pie 20 m laiduma jau būtiski atšķiras – cenu starpība pārsniedz 400 Ls par vienību.

Būtiskākā atšķirība starp šīm kopņēm ir tā, ka Attic kopne dod iespēju izmantot papildus dzīvojamo platību ēkas jumta stāvā. Piemēram, ja ēkas jumta konstrukcija ir veidota no Attic kopnēm ar 10 m laidumu un 30° jumta slīpumu, tad var iegūt 5 m platu dzīvojamo telpu ar 2,20 m griestu augstumu. Attic kopnei arīdzan atsķīrībā no Duo kopnes ir piemērojama dzīvojāmā slodze 250 kg/m².

Attic kopnes dzīvojāmā platība (dzeltenā krāsā):

Attic kopnes dzīvojamā platība

 

Salīdzinājumam Duo kopnes izmantojamā platība (dzeltenā krāsā):

Duo kopnes dzīvojamā platība

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Jaunākie raksti

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3