Angļu valoda

talr-woodcon

SIA WoodCon pierāda sevi Baltijā

Lietotāju novērtējums:  / 4

Jumta konstrukcijas zirgu manēžaiKoka konstrukciju ražotāja SIA WoodCon kopnes grandiozajā projektā Lietuvā. Septembra beigās Lietuvā tapis Baltijas un, iespējams, pat Eiropas mērogā unikāls koka konstrukciju projekts, pēc UAB "Dubingiu Žirgynas" pasūtījuma. Žalktines ciemā tiek celta jāšanas sporta sacensībām un citiem zirgkopības pasākumiem paredzēta arēna, kuras jumta konstrukciju laidums pa diametru ir pārsteidzošus 42 metrus garš.

Elvi veikala jumta konstrukcija

Lietotāju novērtējums:  / 6

Jumta kopņu konstrukcija Elvi veikalamViens no mūsu pēdējiem saražotajiem objektiem – veikala „Elvi” koka kopņu jumta konstrukcija ar kopējo jumta platību 725 m2. Veikals atradīsies Augšlīgatnē, blakus šosejai Sigulda – Cēsis.

SIA WoodCon atbalsta BMX sacensības

Lietotāju novērtējums:  / 5

Woodcon bmx30. jūnijā Rīgā, Mežaparka BMX trasē norisināsies augsta mēroga BMX sacensības ar kopējo balvu fondu 1000 Ls vērtībā. Sacensībās piedalīsies spēcīgākie BMX sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

SIA WoodCon iepērk kokmateriālus

Lietotāju novērtējums:  / 1

KokmateriāliSIA WoodCon ražotājs paplašinot ražošanu iepērk sekojošas specifikācijas kokmateriālus:

  • koks – egle
  • biezums: - 45 mm
  • platumi: 70 mm, 95 mm, 120 mm, 145 mm, 170 mm, 195 mm, 220 mm, 245 mm
  • garumi katrai dimensijai – 3 m, 3,60 m, 4,20 m, 4,80 m, 5,10 m, 5,40 m, 6 m
  • kokmateriāliem ir jābūt gradētiem un jāatbilst C16/24, C24 vai C30 stiprības klasēm.

Atvērto durvju dienas Biķernieku ielā 160

Lietotāju novērtējums:  / 1

Mūsu partneris NCC19. Maijā no plkst. 11:00 līdz 15:00 organizē Atvērto durvju dienas projektā NCC Mājas Biķernieku ielā 160, 6.mājā.

Projekts atrodas Mežciemā, 20 minūšu braucienā no Rīgas centra, blakus bērnu slimnīcai „Gaiļezers”. Mūsu kompānija - SIA WoodCon ir projektējusi jumta nesošo konstrukciju un saražojusi koka kopnes visām 10 uzbūvētajām projekta ēkām. Vairāku gadu laikā vēl ir plānots uzcelt vēl 8 četru un piecu stāvu mājas.

Aicinām uz sadarbību!

Lietotāju novērtējums:  / 1

Aicinām uz sadarbību!SIA Woodcon -  jumtu koka kopņu konstrukciju ražotājs meklē sadarbības partnerus. Mūsu produkts - koka kopnes ar perforētu metāla plākšņu savienotājiem paredzēts pielietot būvniecībā un rekonstrukcijā, standarta un nestandarta jumtu konstrukcijās (dzīvojamās ēkas, tirdzniecības centri, loģistikas parki, kā arī angāra tipa konstrukcijas, kur konstrukcija veido arī sienu konstrukciju).

Attic un Duo kopņu cenu salīdzinājums

Lietotāju novērtējums:  / 1

Būvējot ēku ir jāzvēlas konkrētajai konstrukcijai piemērotākās kopnes, kas pārmērīgi nesadārdzinātu kopējā projekta izmaksas. Blakus attēlotajā grafikā mēs esam izveidojuši WoodCon piedāvāto Attic un Duo kopņu cenu salīdzinājumu.

Cenu aprēķini ir veikti kopnēm ar 10 un 20 metru laidumu ņemot vērā, ka paredzāmās slodzes uz saitēm ir 30 kg/m², iekārtā slodze - 50 kg/m² un solis starp kopnēm – 600 mm. Precīzu cenu EUR Jūs varat izrēķināt katras kopnes cenu kalkulatoros: Attic kopnes cenas, Duo kopnes cenas.

TrussCon / RoofCon

Lietotāju novērtējums:  / 2

Roofcon trussconRoofCon / TrussCon programmatūra ir kļuvusi par standartu koka kopņu būvniecības nozarē, kas nodrošina mūsu kompetenci un kontroli šajā jomā, sākot no objekta projektēšanas un beidzot ar produkta realizāciju. Tas ļauj ietaupīt naudu un laiku, jo programma sevī ietver precīzu uzskaites sistēmu, kura precīzi sastāda esošā projekta izmaksas. Mūsu konstruktori ar TrussCon / RoofCon palīdzību jau 7 gadus veido kvalitatīvus koka karkasu ēku projektus. Neliels ieskats programmas iespēju klāstā redzams zemāk pievienotajā video.

Noliktavas ēka Ādažos

Lietotāju novērtējums:  / 1

Jumta koka konstrukcija ĀdažosEsam pabeiguši ražot Noliktavas ēkas konstrukcijas. Gatavās Noliktavas izmantojamā platība paredzēta 1140 m2. Jumta platība šādai nolktavai – 1209 m2. Sienu nesošai konstrukcijai tiek izmantotas līmētās kolonas (GL24h – 230x350). Jumta konstrukciju veido 28m laiduma kopne. Kopnes augstums 4,72 m. Šāds konstruktīvais risinājums ļauj maksimāli izmantot iekšējās telpas augstumu.

Jaunākie raksti

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3