Angļu valoda

talr-woodcon

Freimans stiprina sportisko garu Uzņēmēju sporta spēlēs

Lietotāju novērtējums:  / 3
SliktākaisLabākais 

freimans timber construction atputaUzņēmēju sporta spēles - vieta, kur stiprināt savas komandas garu un savstarpējās attiecības, draudzīgi pacīnīties ar sadarbības partneriem un konkurentiem, un varbūt pat nodibināt jaunus kontaktus. Šogad no 8. līdz 10. jūnijam uzņēmumi no visas Latvijas cīkstējās 20 komandu sporta veidos un 10 individuālajos uzdevumos ikgadējās sporta spēlēs, kuras organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Darba devēju konfederācija.

 

Freimans komanda aktīva futbolā, volejbolā un basketbolā

Pirmo gadu savu sportisko garu parādīt ieradās arī Freimans Timber Constructions uzņēmuma komanda. No 20 komandu sporta veidiem pierādījām sevi futbolā, volejbolā un basketbolā, neizpalika arī entuziasti, kuri izmēģināja savus spēkus kādā no individuālajām sacensībām. Kā jau jaunpienācēji, šogad pie godalgotām vietām netikām, tomēr ļoti labi pavadījām laiku un kārtīgi saliedējām savu komandu. Kas zina, varbūt nākamgad kāds no mums uz spēlēm dosies jau kā profesionāls izaicinājums citiem uzņēmumiem, vai arī kā sportiskākais uzņēmums no visiem dalībniekiem.

 

Iedvesma un aktivitātes ģimenēm un nesportotājiem

Divu dienu sportošana bieži vien mēdz izsūkt spēkus un enerģiju, tāpēc motivāciju bija iespējams meklēt īpašā “Iedvesmas teltī”, kur visas dienas garumā dalībniekus ar pieredzes stāstiem priecēja un iedvesmoja aktīvi un enerģiski cilvēki, kuri ar sportu ir uz Tu. Tika padomāts arī par tiem, kam sports īsti neiet pie sirds - tiem tika atvēlētas īpašas "nesportiskās" aktivitātes, tāpēc uz vietas nesēdēja neviens.

freimans timber construction volejbols

Jāsaka, ka par visu bija padomāts, it īpaši par ģimenēm,  jo tika izspēlēts arī īpašs bērnu kauss mazākajiem sportotājiem. Varbūt pirmo reizi ko tādu izdzirdot, šķistu, ka sporta spēles taču ir veltītas dažādu sfēru profesionāļiem, un kāpēc gan iespringt uz ģimenēm un bērniem, ja piesakās tikai komandas no Latvijas uzņēmumiem? Tomēr organizatoru doma ir gaužām pareiza - apvienot Latvijas uzņēmumus un dažādu jomu profesionāļus vienuviet, vienlaicīgi iesaistot dalībnieku ģimenes locekļus, tādējādi radot ciešākas saites gan kolēģu, gan uzņēmumu un, iespējams, pat sabiedrības partneru vidū.

 

Vērts piebilst, ka šis sportiskais pasākums Freimans Timber Constructions komandai nedaudz lika sajust festivāla gaisotni - trīs dienas, divas naktis, visapkārt uzslietas telšu vietas, ēdināšana, kuru, starp citu, nodrošināja “Latviešu virtuve katlos”, iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, uzņēmumiem un pat bārs sporta spēļu teritorijā. Lai neviens neapmaldītos plašo aktivitāšu lokā, spēļu organizatori pat izveidoja īpašu karti, pēc kuras vadīties dalībniekiem. Sporta spēļu noslēgumā uzņēmumu komandas varēja nosvinēt produktīvo nedēļas nogali kopā ar dīdžeju un latviešu izpildītājiem. Esam pārliecināti, ka šāds pasākums uzņēmumiem noteikti vērtējams kā sava veida festivāls ar pamatīgi sportisku piegaršu.

Kopvērtējumā, ņemot vērā nopelnītos punktus visās sporta disciplīnās, pirmās trīs vietas kā sportiskākie uzņēmumi dalīja Latvijas Dzelzceļš, Lattelecom un Liepājas Papīrs.

 

freimans timber construction komanda

 

Vienojošais elements - uzņēmumam īpaši izgatavotas formas

Tā kā šis bija uzņēmuma pirmais gads, nemaz netika pieļauta doma, ka uz spēlēm dosimies, kā pagadās. Šeit palīgā nāca mintprint.lv radošie prāti un palīdzēja mums tikt pie vienotiem uzņēmuma T-krekliem. Mintprint uzņēmums izgatavojis formas gan mazajiem vingrošanas audzēkņiem, gan Latvijas bobsleja komandai, tāpēc mūsu spēlētāji tika aprīkoti ar kvalitatīvāko un ērtāko ekipējumu.

 

 

Galu galā - sports vieno un saliedē

“Sportā, tāpat kā uzņēmējdarbībā, ir vajadzīga enerģija un gribasspēks, lai gūtu panākumus īpaši sarežģītājās disciplīnās. Protams, vislielāko sasniegumu pamatā ir saliedēts kolektīvs, kura spējas un komandas garu ir iespēja stiprināt tieši sportiskajās aktivitātēs,” pirms ikgadējām sporta spēlēm uzsvēra LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

Uzņēmēju sporta spēles ir sportiski izklaidējošs pasākums uzņēmumu komandām. Šīs sportiskās aktivitātes divu dienu garumā jau kļuvušas par tradīciju, jo Latvijā norisinājās jau sesto gadu. Šogad sporta spēles pulcēja 46 uzņēmējus un to komandas kompleksā “Lejaslietumi” pie Usmas ezera. 

Freimans uzņēmums visu kolēģu vārdā sirsnīgi vēlas pateikties LTRK un LDDK par sirsnīgo un atraktīvo uzņemšanu, kā arī mintprint.lv par ērtiem un profesionāli izgatavotiem sporta krekliem. Tiekamies pēc gada!

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Jaunākie raksti

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3