Angļu valoda

talr-woodcon

Koka kopņu konstrukciju priekšrocības

Lietotāju novērtējums:  / 2
SliktākaisLabākais 

woodcon prieksrocibas9 koka kopņu priekšrocības attiecībā pret līdzīgām spāru konstrukcijām, koka līmētām konstrukcijām un metāla konstrukcijām:

1. Maksimāla materiālu ekonomijaKopnēm nepieciešams līdz pat 30% mazāk kokmateriālu nekā tradicionāli būvētam jumtam, kas veidots no spāru konstrukcijas. 

2. Izdevīgāk par metāla konstrukcijāmAizstājot metāla būvkonstrukcijas ar koka kopnēm, Jūs samazināsiet konstrukcijai paredzētās izmaksas vismaz par 15%.

3. Īsi ražošanas un piegādes termiņi. Koka konstrukciju daļas un komponenti tiek jau savlaicīgi rūpnieciski saražoti - ietaupās gan laiks, gan nauda, kā arī tiek saīsināti būvniecības termiņi.

4. Ērtāka uzglabāšana būlaukumā. Nepieciešama mazāka būvlaukuma platība, nav vajadzīga noliktava vai speciāla vieta namdaru darbībai, kā arī materiālu uzkrājumiem objektā.

5. Plašas izmantošanas iespējas. Ir praktiski neierobežotas arhitektoniskās un konstruktīvās iespējas, pieļaujami visdažādākā veida un formu jumtu un griestu pārsegumi.

6. Ātra montāža. Konstrukcijas ir viegli transportējamas un montējamas, tās spēj piedāvāt plaša mēroga pakalpojumus un nodrošināt maksimālos tempus un darbaspēka skaita minimizāciju objektā.

7. Bezmaksas projektēšana. Koka kopnes iespējams pielāgot dažādu jumtu un sienu konstrukciju jaunbūvē, modernizācijā vai pārbūvē.

8. Liela laiduma konstrukcijas. Ar koka kopņu konstrukcijām Jūs bez balstiem varat pārklāt līdz 35 metrus lielus laidumus. Rūpnieciski ražoti būvelementi tiek uzreiz nogādāti uz būvlaukumu. 

9. Mazs svars un lielas celtspējas. SIA WoodCon konstrukcijas raksturo to zemais svars pie augstas nestspējas. Mūsu Inženiertehniskie aprēķini garantē visekonomiskāko materiālu izlietojumu un drošību, kas atbilst CE sertifikācijas normām.

kopnes prieksrocibas

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Jaunākie raksti

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3