Angļu valoda

talr-woodcon

Kad un kāpēc sākt domāt par koka kopnēm

Lietotāju novērtējums:  / 3

Konferenciju centras Aurora Klaipeda 2012 399 x 600Ja jūsu vēlaties sasniegt optimālāko projekta risinājumu gan konstruktīvi, gan finansiāli, kā arī gūt estētisko baudījumu, tad izvēloties koka kopnes kā nesošo konstrukciju jūs būsiet trāpījuši tieši mērķī, jo ar šādu konstrukciju ir iespējams samazināt konstrukcijās izmantojamā materiāla apjomu, samazināt konstrukcijai paredzamo uzstādīšanas laiku, kā arī samazināt kopējo būvniecības apjomu, tādejādi būtiski samazinot kopējā projekta izmaksas.

Jumta konstrukcijas no SIA WoodCon

Lietotāju novērtējums:  / 4

kopnes jumtamLai piedāvātu strauji augošajai būvniecības nozarei jaunus risinājumus jumta nesošo konstrukciju izveidošanai SIA WoodCon piedāvā rūpnieciski ražotas koka kopnes.

Mēs esam uz zināšanām un nepārtrauktu attīstību bāzēts uzņēmums un varam pamatoti lepoties gan ar zviedru inženieru CSCE (Construction Software Center Europe) izstrādātu programmatūru RoofCon / TrussCon konstrukciju aprēķināšanai, gan Austrijas firmas ’’Wolf systems’’ pasaules klases tehnoloģisko aprīkojumu.

„MiTek” tehnoloģijas koka būvelementu panākumi

Lietotāju novērtējums:  / 3

Kopnes naglu plateLielākā daļa Centrāleiropas valstu jau pirms daudziem gadiem ir atzinušas modernas celtniecības tehnoloģijas un periodiski saskaņo savus celtniecības noteikumus ar jaunākajiem standartiem. Tas ir ļāvis panākt to, ka visas jaunceltnes un lielākā daļa atjaunoto celtņu ir ļoti energoefektīvas un saglabā augstu vērtību.

„MiTek" tehnoloģija sniedz ideālu risinājumu konstruktīvi izturīgu, zemas energoietilpības un pieejamu celtņu būvēšanai gan mājokļu, gan komerciālo būvju celtniecības jomā. Lielisko cenas un vērtības attiecību galvenokārt veido trīs aspekti:

Koka kopņu konstrukciju priekšrocības

Lietotāju novērtējums:  / 2

woodcon prieksrocibas9 koka kopņu priekšrocības attiecībā pret līdzīgām spāru konstrukcijām, koka līmētām konstrukcijām un metāla konstrukcijām:

1. Maksimāla materiālu ekonomijaKopnēm nepieciešams līdz pat 30% mazāk kokmateriālu nekā tradicionāli būvētam jumtam, kas veidots no spāru konstrukcijas. 

2. Izdevīgāk par metāla konstrukcijāmAizstājot metāla būvkonstrukcijas ar koka kopnēm, Jūs samazināsiet konstrukcijai paredzētās izmaksas vismaz par 15%.

Jaunākie raksti

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3