Angļu valoda

talr-woodcon

Kā darbojas gang-nail savienojumi?

Gang nail nagluplateGang-Nail savienojums ir tērauda plāksne ar vairākām radzēm vai naglām vienā pusē. Šīs radzes vai naglas tiek izveidotas, izsitot tērauda plāksnē caurumus, bet atstājot štancētās nagliņas piestiprinātas plāksnei. Naglas tiek veidotas tā, lai atrastos taisnā leņķī pret plāksni. Šī procesa gaitā naglām tiek piešķirta tāda forma, lai veidotos nekustīgs izcilnis. Kad savienojuma naglas tiek iespiestas savienoto koka detaļu galos, plāksne „sakausē” tās kopā, veidojot Gang-Nail salaidumu. Savienojumus vienmēr lieto identisku plākšņu pāros, kas iespiestas no abām salaiduma pusēm.

Ideja ir vienkārša, taču, lai Gang-Nail savienojums būtu efektīvs, ir jāatrod pareizais līdzsvars starp naglu formu un koncentrāciju, savienojuma plākšņu biezumu un lokanību. Pašreizējās izpētes un attīstības saistības nodrošina, ka MiTek licencētajiem koka kopņu ražotājiem, tai skaitā SIA WoodCon ir pieejamas visefektīvākās jumtu kopņu sistēmas.

Gang-Nail savienojumu efektivitātes kritēriji

Nav ekonomiski izdevīgi izvēlēties vienu vienīgu savienojumu, kas ir efektīvs visos slodžu gadījumos, izmantojot visu plašo Austrālijas komerckoksnes klāstu. MiTek Australia Ltd. ir izstrādājusi vairākas savienojuma plāksnes ar dažādiem biezumiem, naglu izvietojumiem un naglu profiliem:

  • GQ – 20. izmērs (1,0 mm biezums) cinkotais tērauds. Universāls savienojums. Daudz īsu, asu naglu - 128 naglas 100 mm x 100 mm lielā laukumā.
  • GE – 18. izmērs (1,2 mm biezums) cinkotais tērauds. Līdzīgs GQ. Lietot, ja nepieciešama tērauda papildizturība.
  • G8S – 18. izmērs (1,2 mm biezums) nerūsējošais tērauds. Šo savienojumu lieto tikai tad, ja vide ir ļoti korozīva. 70 naglas 100 mm x 100 mm lielā laukumā.
  • GS – 16. izmērs (1,6 mm biezums) cinkotais tērauds. Superizturīgs savienojums. 144 naglas 100 mm x 190 mm lielā laukumā.

Tehniskie dati

Gang nail nagluplateGang-Nail savienojumu īpašības atbilst visiem būvnormatīviem. Papildus jaunu plākšņu projektu pārbaudēm, SIA WoodCon veic arī jau esošo savienojumu regulāras pārbaudes un veic pastāvīgai slodzei pakļauto savienojumu ilgtermiņa novērošanu.

Saistītie raksti:

Kas mēs esam?

SIA Woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, sertificējot savu produkciju pēc Eiropas standarta EN 14250:2010. Lasīt vairāk...

Ko mēs darām?

  • Koka karkasu un koka kopņu projektēšana;
  • Augstas kvalitātes koka kopņu ražošana;
  • Droša produkcijas piegāde uz Jūsu būvobjektu. Lasīt vairāk...

 

Foto galerija

jumta kopnes 1jumta kopnes 2jumta kopnes 3